poniedziałek, 13 lutego 2012

Debiut Miyaichiego

Wypożyczony do Kłusaków japoński skrzydłowy Arsenalu doczekał się swojego debiutu w najwyższej klasie rozgrywkowej Anglii. Poniżej materiał video z  występem Ryo.

Na Reebok Stadium doszło do bardzo ważnego w kontekście walki o opuszczenie strefy spadkowej pojedynku. Po 24 meczach Premiership czerwoną latarnią był Wigan z 16 punktami, dwa oczka więcej miało Blackburn, a cztery - osiemnasty Bolton.

Drużyna Owena Coyle'a mimo kilku bardzo poważnych nazwisk prezentuje się fatalnie, w szczególności na własnym obiekcie, na dwanaście rozegranych spotkań, tylko w czterech nie przegrała! (dwa zwycięstwa, dwa remisy). Kanonier pojawił się na boisku zaraz po przerwie, wzmacniając ofensywę gospodarzy. Zmienił  Martina Petrova i odtąd stał się najgroźniejszym piłkarzem w białej koszulce. Piłkarze Roberto Martineza prowadzili 1:0 po pierwszej połowie, gospodarzom udało się doprowadzić do remisu, ale dwadzieścia minut do końca było jednak zbyt odległą przyszłością. Już pięć minut później goście objęli prowadzenie i ostatecznie wywieźli z Boltonu trzy oczka. Poniżej video z występem naszego Japończyka.